Úvod       •      O Nás      •      Produkty       •      Aktuality      •      Rady a tipy      •      E-shop      •       Galerie vítězů      •      Kontakt      •      Mapa stránek
MERADOG
HIGH PREMIUM PREMIUM
MERA EXKLUSIV

Ve všech fázích života, od štěnětě až po seniora, zásobuje krmivo Mera Dog vašeho pejska vybranou kvalitou.
WAHRE LIEBE MERA CAT

Udělejte všechno co podpoří zdraví vaší kočky a její náklonnost k vám: dejte ji Wahre Liebe nebo Mera Cat.
VSTUP DO OBCHODU ON-LINE
10 TIPŮ PRO ŠŤASTNÉ ŠTĚNĚ
E-book zdarma
Zaregistrujte se pro odběr novinek a aktualit a získejte PDF e-book zdarma. Dozvíte se 10 nejdůležitějších pravidel, jak vychovávat pejska, abyste společně prožili šťastný život.
e-book zdarma
Podpořte nás na facebooku   facebook

AKTUALITY

VÁNOČNÍ AKCE 2017    09.12.2017

Dnešním dnem spouštíme naši vánoční akci 2017! 15 KG KRMIVA  MERA EXKLUSIV ACTIVE ZDARMA - při objednávce nad 2600 Kč.Odstávka e-shopu - dovolená    29.03.2017

ODSTÁVKA E-SHOPU - DOVOLENÁ  5.4. - 12.4. 2017 Vážení zákazníci, v období od 5.4. do 12.4. 2017 bude z důvodu čerpání dovolené provoz naší firmy omezen.  Pokud Vám krmivo dochází, objednejte si ho raději s předstihem ještě tento týden. Jinak prosím počítejte s možným zdržením a prodloužením dodací lhůty. Za případné komplikace se předem omlouváme. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. Přejeme Vám hezké jarní dny.MERADOG NOVINKA Z ČERSTVÉHO MASA    25.10.2016

Meradog High Premium Pure Fresh Meat Ente & Kartoffe je nové krmivo od Meradog z řady Pure pro dospělé citlivé psy. Je to vysocestravitelné kompletní bezobilninové krmivo z kachního masa a brambor. Celkový obsah masa je 60%. Vyzkoušejte novinku od Meradog. Krmivo zakoupíte výhodně na našem e-shopuKONZERVY HARDYS JIŽ SKLADEM    10.02.2016

Vážení zákaznící, na našem e-shopu najdete nově i nabídku kvalitních konzerv pro psy z dílny německého výrobce HARDYS MANUFAKTUR. K dispozici jsou 3 druhy - hovězí, kuřecí a jehněčí.

Všechny druhy jsou pečlivě připravené z 62% čerstvého libového masa, vnitřností, čerstvé zeleniny, ovoce a bylinek.Nabízíme Vám kvalitní produkt vhodný i pro citlivé psy. Konzervy neobsahují lepek ani laktózu. Objednávejte na našem e-shopu již nyní.Zajistěte svým mazlíčkům dlouhý a zdravý život!    23.10.2015

Jste to, co jíte! Toto jednoduché pravidlo se ale nevztahuje pouze na Vás, ale i na Vaše čtyřnohé miláčky. Kvalita stravování ovlivňuje zvířecí zdraví stejným způsobem jako to lidské. Je totiž prokázáno, že vhodná a vyvážená strava je nejúčinnější prevencí vzniku nejrůznějších zdravotních komplikací u Vašeho zvířecího společníka. Strava má tak významný vliv nejen na kvalitu, ale i délku jeho života. A co může být krásnějšího než zdravý, veselý a vitální zvířecí kamarád, který nám každý den přináší jen a jen radost?Vítejte na stránkách výhradního dovozce německého krmiva pro psy a kočky značek Meradog, Mera Exklusiv, Meracat a Wahre Liebe pro Českou a Slovenskou republiku

Meradog - nejlepší krmivo pro psy

Základním principem německé značky Meradog je již více než 60 let produkovat kvalitní chutné krmivo pro psy dle nejnovějších vědeckých poznatků o výživě psů.

Všechny produkty Meradog splňují stále rostoucí požadavky na zdravé a odpovědné krmení psů. Inovativní receptury jsou vyvinuty odborníky na výživu a neustále testovány. Kombinace vysoce kvalitních přírodních ingrediencí se přesně vztahuje na specifické potřeby psů v různých etapách života.

Na výrobu krmiva Meradog jsou použity pouze suroviny ze zdravých zvířat, jejichž maso je určeno pro lidskou spotřebu - vše je monitorováno a potvrzeno úředními veterinárními lékaři.

Na Meradog se můžete spolehnout. Od štěňětě až po seniora poskytne vášmu psovi vynikající MERA kvalitu.

Pro svého pejska můžete vybírat krmivo Meradog z několika ucelených řad produktů:

Řada Meradog High Premium AUFZUCHT je určena pro štěňata a mladé psy. Dopřejte vašemu šteněti kvalitní start od Meradog. Jeho správný růst a bezproblémový vývoj bude samozřejmostí.

Řada Meradog High Premium CARE jsou vysoce kvalitní krmiva pro dospělé psy. Přirozenou cestou regulují psí pach. Vyberte vašemu pejskovi vhodné krmivo podle jeho temperamentu nebo náročnosti vašich společných aktivit.

Řada Meradog High Premium PURE je exkluzivní krmivo pro nutrične náročné psy všech věkových kategorií. Receptury této speciální řady pro citlivé psy se zaměřují vždy pouze na jeden druh masa a jeden zdroj sacharidů, stav ideální pro psy trpící alergiemi. Obsahují MLEZIVO pro lepší imunitu.

Řada Meradog Premium je nejstarší řada od Meradog. Nabízí kompletní krmiva pro běžnou stravu dospělých psů. Rokmi prověřená klasika - hodnotné krmivo pro každého psa.

Řada MERA EXKLUSIV - nejnovější řada od Meradog určená zejména profesionálním chovatelům. Ucelený chovatelský program nabízí zcela komplexní řešení pro všechny kategorie psů. Vysoce kvalitní produkty za rozumnou cenu.

Pamlsky Meradog - široká škála pamlsků od Meradog nabízí všem "páničkům a paničkám" velkou rozmanitost při odměňování hodných miláčků. Váš pejsek bude rád plnit vaše pokyny - nebo ho jednoduše jenom hýčkejte.

MERA myslí i na vaše kočičí mazlíčky:

MERACAT - osvědčená receptura pro dospělé kočky

WAHRE LIEBE - luxusní řada krmiv pro kočky, se kterými můžete svého miláčka skutečně rozmazlovat. Špičkové receptury krmiva Wahre Liebe chutnají i hodně vybíravým jazýčkům.

 

 

 © 2018 Meradog.cz, všechna práva vyhrazena
realizace: w-software.com