Úvod       •      O Nás      •      Produkty       •      Aktuality      •      Rady a tipy      •      E-shop      •       Galerie vítězů      •      Kontakt      •      Mapa stránek
MERADOG
HIGH PREMIUM PREMIUM
MERA EXKLUSIV

Ve všech fázích života, od štěnětě až po seniora, zásobuje krmivo Mera Dog vašeho pejska vybranou kvalitou.
WAHRE LIEBE MERA CAT

Udělejte všechno co podpoří zdraví vaší kočky a její náklonnost k vám: dejte ji Wahre Liebe nebo Mera Cat.
VSTUP DO OBCHODU ON-LINE

Aktuality

MERA EXKLUSIV [28.10.2013]

Nová řada krmiva pro psy

Na podzim 2013 přichází německý výrobce krmiva Mera-Tiernahrung GmbH s novou řadou krmiva pro psy MERA EXKLUSIV, která je určená zejména pro profesionální chovatele. Tento chovatelský program tvoří 8 produktů rozdělených do 4 kategorií.

První kategorie HIGH PREMIUM WEIZENFREI (receptura bez použití pšenice) obsahuje 4 druhy krmiva, z nichž 3 jsou vylepšené verze již známých a oblíbených produktů BREEDER, a to Breeder Puppy Prestart - dnes Puppy Geflügel, Breeder Lamm - dnes Adult Lamm a Breeder Geflügel - dnes Adult Geflügel. Čtveřici doplňuje zcela nový Junior Geflügel určený pro rostoucí mladé psy velkých plemen.

Bezlepková kategorie HIGH PREMIUM SENSITIV je určena pro dospělé citlivé psy. Zde můžete pro své citlivé psy vybírat ze dvou druhů dle použitého masa nebo energetických potřeb. Pro psy s běžným výdejem energie nebo menší zátěží je určen Sensitiv Lamm & Reis z jehněčího masa a rýže, pro aktivnější psy Sensitiv Truthahn & Reis z krůty a rýže.

Třetí kategorii HIGH PREMIUM GETREIDEFREI zatím tvoří pouze jeden vyjímečný produkt Adult Truthahn & Kartoffel. Toto krmivo obsahuje speciální recepturu bez použití obilovin a je určené extrémně citlivým psům.Vysoce kvalitní krmiva v High Premium kvalitě z předchozích 3 kategorií uzavíra poslední, čtvrtá kategorie PREMIUM v prémiové kvalitě. Zatím jediný produkt Premium Active je určen pro dospělé sportovně aktivní psy.

Všechny krmiva řady MERA EXKLUSIV jsou balena v 15 kg pytlech.

 

Věříme, že si nová řada od Meradog MERA EXKLUSIV najde mnohé příznivce, stejně jako tomu bylo u původní chovatelské řady BREEDER, která nástupem MERA EXKLUSIV končí.

 

 


© 2019 Meradog.cz, všechna práva vyhrazena
realizace: w-software.com