Úvod       •      O Nás      •      Produkty       •      Aktuality      •      Rady a tipy      •      E-shop      •       Galerie vítězů      •      Kontakt      •      Mapa stránek
MERADOG
HIGH PREMIUM PREMIUM
MERA EXKLUSIV

Ve všech fázích života, od štěnětě až po seniora, zásobuje krmivo Mera Dog vašeho pejska vybranou kvalitou.
WAHRE LIEBE MERA CAT

Udělejte všechno co podpoří zdraví vaší kočky a její náklonnost k vám: dejte ji Wahre Liebe nebo Mera Cat.
VSTUP DO OBCHODU ON-LINE

Aktuality

Zajistěte svým mazlíčkům dlouhý a zdravý život! [23.10.2015]

Jste to, co jíte! Toto jednoduché pravidlo se ale nevztahuje pouze na Vás, ale i na Vaše čtyřnohé miláčky. Kvalita stravování ovlivňuje zvířecí zdraví stejným způsobem jako to lidské. Je totiž prokázáno, že vhodná a vyvážená strava je nejúčinnější prevencí vzniku nejrůznějších zdravotních komplikací u Vašeho zvířecího společníka. Strava má tak významný vliv nejen na kvalitu, ale i délku jeho života. A co může být krásnějšího než zdravý, veselý a vitální zvířecí kamarád, který nám každý den přináší jen a jen radost?

Výběru krmiva se tedy rozhodně vyplatí věnovat pozornost. O kvalitě stravy nerozhoduje její cena, ani dobrá reklama, ale vždy a pouze její složení. I při pečlivém prostudování ingrediencí však může být pro laika velmi těžké vybrat krmivo, které obsahuje přesně to, co jeho mazlíček vzhledem ke svému věku, zdravotnímu stavu a životnímu stylu potřebuje.  Sázkou na jistotu se tak stává nabídka specializovaných výrobců, kteří splňují nejvyšší požadavky na zdravé a odpovědné krmení domácích mazlíčků.

Příkladem takového výrobce je německá značka Meradog, která již více než 60 let produkuje vysoce kvalitní a chutné krmivo pro psy, a to dle nejnovějších vědeckých poznatků o výživě psů. Receptury Meradog jsou vyvinuty ve spolupráci s předními odborníky na výživu a veterinárními lékaři. Výsledkem pak je krmivo obsahující jedinečné kombinace kvalitních přírodních ingrediencí, které se přesně vztahují na specifické potřeby psů v různých etapách jejich života. Kvalitu produktů Meradog dokládá i skutečnost, že obsahují pouze maso určené pro lidskou spotřebu.

Dopřejte svému pejskovi to nejlepší a vyberte mu krmivo šité na míru!

Pro zdravý a bezproblémový vývoj štěňátek je tu řada High Premium Aufzucht. Dospělým psům pak zachutná krmivo z řady High Premium ODOR-STOP, které navíc zcela přirozeně reguluje psí pach. Široká nabídka této řady zahrnuje produkty pro psy s nejrůznějšími nároky a chováním – od vysoce výkonného psa, přes aktivního dobrodruha až po klidného seniora. Meradog nezapomíná ani na nutričně citlivé psy se zvláštními nároky na chuť a stravitelnost krmiva – krmivo řady High Premium Pure obsahuje pouze jeden zdroj masa nebo ryb a jeden zdroj sacharidů pro zdravé a snadné stravování. Navíc je obohaceno o kolostrum, které posilní imunitu Vašeho pejska.

K vyváženému každodennímu stravování dospělých psů jsou speciálně vyvinuty produkty řady Premium Line, která přináší krmiva profesionálně přizpůsobená různým úrovním aktivity. Na www.meradog.cz si vyberete i v případě, že hledáte chutné a zároveň zdravé pamlsky a odměny, které si Váš miláček určitě zaslouží.

Profesionálním chovatelům by pak neměla uniknout nejnovější řada od Meradog MERA EXKLUSIV. Krmiva MERA EXKLUSIV jsou určena pro psy se zvýšenou i normální aktivitou; ideální jsou též pro nutričně citlivé psy. K dostání jsou také v bezlepkové variantě.

Nezapomeňte na kočičky!

Pokud chcete stejně zdravou stravu dopřát i svým kočičkám, sáhněte po produktech značky Meracat. Meracat je kompletní krmivo vhodné pro dospělé i starší kočky, a to i v období březosti. Krmivo obsahuje optimální poměr bílkovin, sacharidů, tuků, vitamínů i minerálních látek, který dospělá kočka potřebuje. Naopak v něm nenajdete žádné chemické konzervační látky, umělá barviva či ochucovadla.

I ty nejmlsnější kočičí jazýčky uspokojí špičkový produkt Wahre Liebe. Toto luxusní krmivo je výsledkem inovativních receptur, kombinace nejvybranějších ingrediencí a přísné kontroly jakosti. Ať už máte koťátko, nebo starší kočku, ať už s Vámi žije v bytě, nebo radši loví venku, Wahre Liebe pro ni bude to pravé. Jen s Wahre Liebe komplexně chráníte svou kočku s každým jídlem. Produkty Meracat i Wahre Liebe jsou 100% vyráběny v Německu a splňují nejvyšší mezinárodní standardy kvality.

Starejte se o své mazlíčky stejně jako o sebe! Chraňte to nejcennější, co mají – jejich zdraví!

 


© 2019 Meradog.cz, všechna práva vyhrazena
realizace: w-software.com