Jsme i naSlovensku
Navštívit

O nás

Jsme výhradním dovozcem německého krmiva pro psy a kočky německé značky MERA PETFOOD FAMILY do České a Slovenské republiky. Oficiálním partnerem německého výrobce MERA-Tiernahrung GmbH jsme již od roku 2004.Ing. Renáta Galová - Můj život se psy

Jmenuji se Renáta Galová. Zvířata a hlavně pejsky jsem milovala a vyrůstala s nimi od svých raných dětských let. Ve dvanácti letech jsem se stala členkou kynologického klubu v Trenčíne na Slovensku, kde jsem se začala věnovat výcviku své první fenky německého ovčáka jménem Carin Dlhé Hony. Období svého dospívání považuji za šťastné právě kvůli Carin. Jezdily jsme spolu hodně po závodech a dosáhly mnoho hezkých úspěchů. V šestnácti letech jsem se díky skvělé Carin stala Mistryní Slovenska ve výcviku psů v kategorii juniorů. Někdy v té době jsem začala snít o své budoucí velké chovné stanici psů. Můj sen se stal brzy skutečností a já jsem pak dalších téměř dvacet let svého života zasvětila chovu německých ovčáků a trochu i čivav. Odchovala jsem několik desítek vrhů německých ovčáků a osm vrhů čivav, jezdila se psy po výstavách a hlavně věnovala jim všechen svůj volný čas a energii. Dnes se již chovem nezabývám, ale vím jak důležité je krmit kvalitním krmivem. Doporučuji všem krmivo Mera. Je to osvědčená jistota.

 

 

Jiří Zavadilík - Můj život se psy

Dovolte, abych se vám blíže představil. Už od dětství inklinuji k přírodě a hlavně k živočišné říši. Osud mě přivedl v mých čtrnácti letech k plemenu německý ovčák, který mi natolik učaroval, že jsem mu beznadějně podlehl a můj život je s ním intenzivně propojený až dodnes. Můj první vrh se datuje do roku 1989. Od té doby jsem ve své chovatelské stanici "AVAX" a později "AVAX HOF" odchoval množství vrhů a štěňátek, které se staly novými členy rodin a některé i velmi úspěšnými na výstavách po celém světě.  Během těchto let jsem působil také jako okresní, krajský i ústřední poradce chovu a dvacet let jsem mezinárodní rozhodčí pro exteriér. Při svých častých cestách na výstavy do zahraničí nebo při krytích u špičkových chovatelů v Německu jsem často viděl, že jejich úspěšní jedinci jsou krmeni krmivem  Mera. Právě toto poznání o zdravém odchovu, reprodukci a úspěšné výstavní kariéře mně přesvědčilo, abych také vyzkoušel tuto značku. Teď je to již téměř 15 let, co s ním krmím všechna má zvířata. Právě proto vám můžu doporučit, aby jste se i vy stali členy velké rodiny příznivců krmiva Mera.